Penis mic in stare fleasca 3 cm | Comunitatea primariagircina.ro

De ce un penis flasc, 12 lucruri pe care nu le ştiai despre penis | Relaţii | primariagircina.ro

Conținutul

Si daca cumva ai de gand sa trimiti fotografii virtuale potentialelor tale iubite cu dimensiunile a ceea ce oferi, e bine sa stii care ti-e concurenta si cam pe unde te situezi de fapt.

de ce un penis flasc a visat la o fată cu penis

Asadar, ce inseamna sa ai un penis mare? Din pacate, nu e o intrebare care sa presupuna un raspuns simplu.

Meniu de navigare

Ce inseamna un penis mare? Dezbaterile pe aceasta tema sunt nesfarsite, insa totusi s-a ajuns la concluzia ca media unui penis erect normal se invarte pe undeva in jurul a de ce un penis flasc. Desigur, literatura de specialitate da mai multe dimensiuni pe care le indica drept medii. Cum fac sa-mi masor penisul corect? O masuratoare cu adevarat corecta poate fi facuta doar cu penisul complet erect, altfel pot interveni erori.

In plus, numai erectia conteaza, fiindca numai cu penisul erect iti poti satisface iubita. Masuratoarea in sine e relativ simpla: intinde o ruleta de la baza penisului erect pana la varf si… vezi ce-ti indica.

de ce un penis flasc Am o erecție proastă de 60 de ani

Atat masoara penisul tau. Pentru circumferinta, ia un centimetru cel de croitorie e foarte bun, caci se poate rula si masoara exact la mijloc.

Masura penisului flasc are vreo legatura cu masura penisului erect?!

de ce un penis flasc dimensiunea penisului care are cât

Studiile de specialitate arata ca nu exista absolut nici o legatura intre cele doua masuratori. Concret,  un penis flasc mic nu presupune si un penis erect mic.

• Erecție respiratorie
  • Nu penis ras

Chiar daca in stare flasca penisul tau masoara foarte putin, in stare erecta e posibil sa sara de dimensiunile medii. Citeste continuarea pe pagina urmatoare: 1 2 3.

de ce un penis flasc erecție după saună