Top greseli pe care le fac femeile in pat - primariagircina.ro

Nici o iubire de erecție. 10 lucruri pe care nu le stiai despre dragoste si sex, de Ziua Indragostitilor - primariagircina.ro

Tweet Degeaba te epilezi atâta, dacă tot nu…, mi-a spus cândva un fost.

10 lucruri pe care nu le stiai despre dragoste si sex, de Ziua Indragostitilor

Ca și cum, degeaba ești femeie, dacă tot nu-ți desfaci picioarele când mi se scoală mie! Textul ăsta nu este despre disfuncții erectile.

Este despre cum li se scoală bărbaților și femeilor nu. Și despre cum, uneori, bărbaților, pur și simplu… nu li se scoală! Nu mă pricep la disfuncții erectile, nu sunt bărbat, dar am avut de-a face cu bărbați care se confruntau cu problema asta.

nici o iubire de erecție exercițiu de mărire a penisului liber

În topul justificărilor respectivilor, am reținut următoarele: 1. Consumul de alcool în exces.

Ce e în neregulă cu mine? De ce nu i se scoală?

Oboseala, stresul, singurătatea… 4. Știu că o să pleci, că o să te întorci la el și asta mă omoară. Nu sunt genul ăla de bărbat.

Inainte abia asteptam sa ajung acasa, ea era mereu zambitoare si totul venea de la sine. Acum suntem mereu obositi, copiii cer permanent atentie, ba ne mai si certam uneori si timpul abia ne ajunge pentru treburile de zi cu zi.

Nu-mi cere să folosesc prezervativ. Mă omori.

10 lucruri pe care nu le ştiai despre… erecţie!

Nu știu ce mi se întâmplă, cred că te iubesc prea mult, mi-e teamă să nu te pierd! Trebuie să vă spun acum că, multă vreme în viața mea, am împărțit patul cu un bărbat minunat, căruia… atunci când mă vedea în chiloți prin casă, chiar și când nu eram perfect epilată sau părul îmi mirosea a ceapă prăjită sau voma copilului se răspândea pe tricoul meu, ei bine… i se scula instantaneu.

nici o iubire de erecție reacție de erecție

La un moment dat în relația noastră, ajunsesem să evit să mă mai dezbrac în fața lui, să evit să nici o iubire de erecție ating, pentru că lui i se scula din orice, iar mie… nu mi se scula!

Ei bine, când am ajuns să cunosc și reversul medaliei, vă imaginați consternarea și umilința mea. Din prima, m-am blamat.

Top greseli pe care le fac femeile in pat Autor: Stirileprotv E randul vostru, fetelor, sa fiti puse la zid.

Ce e în neregulă cu mine? De ce nu i se scoală? Nu sunt suficient de femeie pentru el, nu se simte atras de mine, nu am sânii suficient de voluptuoși, nu mimez suficient de credibil, nu sunt suficient de experimentată??

nici o iubire de erecție vorbeste despre penisuri

Cu unii dintre ei am reușit să depășesc dificultățile. Ei m-au ajutat să fiu azi femeia care sunt.

nici o iubire de erecție cum poți să străpungi un penis

Încă te iubesc, să știi! Alții s-au încăpățânat să o țină pe a lor, că nu sunt eu destul de femeie pentru ei.

Top greseli pe care le fac femeile in pat

Când o să învățați că gradul de umezeală la o femeie mai e dictat și de altceva decât excitația? De fazele ciclului menstrual, spre exemplu, respectiv de perioada ovulației, ca nici o iubire de erecție fiu mai specifică. Dacă suntem la ovulație înseamnă că suntem fertile, nu înseamnă că suntem în călduri, nu știați? Om avea noi sfârcurile gata de atac și chiloții umezi, dar, dacă vedeți că vă tratăm cu spatele, nu e pentru că vrem să ne-o trageți pe la spate, ci pentru că vrem să ne lăsați în pace!

13 probleme care ne afecteaza viata sexuala

Sunt simple reacții fiziologice pe care nicio femeie nu le poate controla. La fel ca și erecția voastră. E acolo sau nu e!

nici o iubire de erecție mărirea penisului adevăr sau mit

Iar când ne epilăm în zonele noastre cele mai intime, și uneori o facem cu rigurozitatea unui ceas elvețian, nu e pentru că ne pregătim pentru o partidă memorabilă cu voi, ci pentru că așa ne simțim noi femei, e încoronarea supremei noastre feminități.

Dragilor, avem și noi cum să alungi penisul acasă noastre, trebuie să ne înțelegeți. Așa că, data viitoare când ne mai întoarcem cu spatele la voi, să știți că ăsta e felul nostru de-a vă spune nu știu ce-i cu mine, dar nu mi se scoală… Și tu poți scrie pe Catchy!

Citiţi şi.